^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4
foto5

              

Faza I projektu – aktywność fizyczna (1)

Faza I projektu -
aktywność fizyczna

 

Szanowni Państwo, dziękujemy, że zgodzili się Państwo na udział Państwa córek w projekcie ZDROWA JA. Mamy nadzieję, że dzięki udziałowi
w projekcie dziewczęta pozyskają wiedzę oraz nabiorą umiejętności zdrowego stylu życia, które zaprocentują w przyszłości ich dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

W najbliższych miesiącach działania w projekcie skoncentrują się na aktywności fizycznej. Opaski, które noszą dziewczęta (ta część komunikatu w szkołach z II i III grupy oraz na platformie internetowej projektu i aplikacji) będą motywowały uczestniczki do większego zaangażowania w ćwiczenia, częstszej aktywności fizycznej oraz uprawiania sportu. Dziewczęta (ta część komunikatu tylko w szkołach
z grupy III) będą otrzymywały tzw. „wyzwania", które będą polegały na zaangażowaniu najbliższych do wspólnej aktywności fizycznej. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli udzielą Państwo swoim dzieciom wsparcia
w dążeniach do zmiany stylu życia na zdrowszy i wezmą udział w przygotowywanych przez nie aktywnościach. W imieniu organizatorów z góry dziękujemy za pomoc w realizacji projektu.

Copyright 2018  Zespół Szkól Ponadpodstawowych w Nowinach