^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4
foto5

              

Zaproszenie do udziału w projekcie: "ZDROWA JA" (1)

Zaproszenie do projektu -
"ZDROWA JA"

Drogie Koleżanki, z ogromną przyjemnością i dreszczykiem emocji zapraszamy Was do udziału w projekcie ZDROWA JA. Jest to program, który ma na celu wsparcie dziewcząt w prowadzeniu zdrowego stylu życia oraz zmianie niekorzystnych zachowań związanych ze zdrowiem.

Wszyscy wiem y co to znaczy właściwa dieta oraz, że aktywność fizyczna zapewnia zdrowie i urodę. Tylko jak to zrobić?  Jak konsekwentnie pozbyć się z diety pojadania, czy tych zniesławionych „pustych kalorii"? Jak regularnie ćwiczyć kiedy kolejny odcinek serialu już czeka na nas
w sieci? Mamy nadzieję, że odpowiedzią jest przygotowany specjalnie dla Was – 15-latek – program ZDROWA JA. Elektroniczne opaski, które będziecie nosić na ręku przypomną i podpowiedzą kiedy iść na spacer
i kiedy jest czas na kolejny zbilansowany posiłek. Może to jest rozwiązanie? Nie stój z boku! Podejmij wyzwanie i zmień swój styl życia z programem ZDROWA JA.

Copyright 2018  Zespół Szkól Ponadpodstawowych w Nowinach