^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4
foto5

              

ŚWIĄTECZNY TURNIEJ BADMINTONA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW O MISTRZOSTWO ZSP W NOWINACH

ŚWIĄTECZNY TURNIEJ BADMINTONA DZIEWCZĄT
i CHŁOPCÓW o MISTRZOSTWO ZSP w NOWINACH

W dniu 13.12.2017r. w naszej szkole rozegrany został Świąteczny Turniej Badmintona dla dziewcząt i chłopców z klas gimnazjalnych i siódmych szkoły podstawowej.

Zawody odbyły się w ramach projektu „Shuttle Time” organizowanego przez Fundację Narodowy Badminton. Celem tego programu jest upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, promocja zdrowego i aktywnego stylu życia oraz rozwój i popularyzacja badmintona.

W zawodach wzięło udział ogółem 59 uczniów, w tym 50 uczniów gimnazjum – 24 dziewczynki i 26 chłopców oraz 9 uczennic ze szkoły podstawowej.

Turniej rozegrany został w konkurencji gier pojedynczych dziewcząt i chłopców. System rozgrywek – grupowy, gry - 1-setowe, każdy set rozgrywany był do 11 punktów.

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie: p. Beata Woźniak i p. Michał Ziernik, którzy poprowadzili całą imprezę.

W turnieju tym uczniowie zajęli następujące miejsca:

 

 

 

Szkoła Podstawowa

dziewczęta:

klasa VII

1 miejsce – Zuzanna Leś kl. VII C

2 miejsce – Julia Miś kl. VII A

3 miejsce – Aleksandra Kasprzycka kl. VII D

4 miejsce – Kamila Orlińska kl. VII D

5 miejsce – Nikola Kotońska kl. VII C

6 miejsce – Natalia Rączka kl. VII C

7-9 miejsce – Julia Kozioł kl. VII A

7-9 miejsce – Nikola Grzegorczyk kl. VII A

7-9 miejsce – Magdalena Korus kl. VII A

Gimnazjum

 

dziewczęta:

klasa II

1 miejsce – Wiktoria Domagała kl. II A

2 miejsce – Magdalena Zwierzchowska kl. II A

3 miejsce – Dominika Gruszczyńska kl. II A

4 miejsce – Zuzia Boruch kl. II A

5 miejsce – Kinga Banak kl. II C

6-7 miejsce – Julia Fiuk kl. II A

6-7 miejsce – Oliwia Stępniewska kl. II A

8 miejsce – Katarzyna Przygodzka kl. II B

9-10 miejsce – Patrycja Hada kl. II B

9-10 miejsce – Julia Kasperek kl. II B

11-15 miejsce – Patrycja Zwierzchowska kl. II B

11-15 miejsce – Paulina Konieczna kl. II A

11-15 miejsce – Gabriela Zwierzchowska kl. II B

11-15 miejsce – Kinga Nogajczyk kl. II B

11-15 miejsce – Weronika Siekiera kl. II B

 

klasa III

1 miejsce – Joanna Ludwicka kl. III B

2 miejsce – Sandra Daleszak kl. III B

3 miejsce – Eliza Janus kl. III C

4 miejsce – Oliwia Janus kl. III C

5 miejsce – Weronika Molenda kl. III B

6 miejsce – Kinga Kamińska kl. III C

7-9 miejsce – Klaudia Pabis kl. III C

7-9 miejsce – Katarzyna Woś kl. III C

7-9 miejsce – Kinga Tetelewska kl. III C

 

chłopcy:

 

klasa II

1 miejsce – Jacek Łój kl. II A

2 miejsce – Patryk Kołek kl. II B

3 miejsce – Hubert Głuch kl. II A

4 miejsce – Jakub Mochocki kl. II A

5-6 miejsce – Dominik Wicik kl. II C

5-6 miejsce – Kamil Domański kl. II B

7-11 miejsce – Kacper Waliłko kl. II A

7-11 miejsce – Eryk Gała kl. II B

7-11 miejsce – Jakub Maziarek kl. II A

7-11 miejsce – Jakub Zegadło kl. II B

7-11 miejsce – Kacper Kubicki kl. II A

 

klasa III

1 miejsce – Bartosz Rękas kl. III B

2 miejsce – Jakub Picheta kl. III A

3 miejsce – Oskar Olszewski kl. III B

4 miejsce – Bartłomiej Szmalec kl. III A

5-6 miejsce – Oskar Kosior kl. III A

5-6 miejsce – Mikołaj Bzymek kl. III B

7-8 miejsce – Kamil Kurp kl. III B

7-8 miejsce – Mikołaj Paw kl. III A

9-10 miejsce – Kacper Pękalski kl. III B

9-10 miejsce – Hubert Kaczor kl. III B

10-11 miejsce – Kacper Ludwikowski kl. III B

10-11 miejsce – Patryk Szyba kl. III B

10-11 miejsce – Wiktor Hołda kl. III B

10-11 miejsce – Brunon Kania kl. III A

10-11 miejsce – Ilia Famin kl. III B

 

Mistrzostwo Szkoły:

dziewczęta:

1 miejsce – Wiktoria Domagała kl. II A

2 miejsce – Joanna Ludwicka kl. III B

3 miejsce – Zuzanna Leś kl. VII C

chłopcy:

1 miejsce – Bartosz Rękas kl. III B

2 miejsce – Jacek Łój kl. II A

3 miejsce – Jakub Picheta kl. III A

4 miejsce – Patryk Kołek kl. II B

Ze sportowym pozdrowieniem

Beata Woźniak, Michał Ziernik

>>GALERIA<<

Copyright 2018  Zespół Szkól Ponadpodstawowych w Nowinach