^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4
foto5

              

Osiągnięcia uczniów

Sukcesy naszych uczniów
Konkursy Przedmiotowe

rok szkolny 2004/2005

Aleksandra Wotlińska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

(opiekun: Krystyna Banasik-Gajos)

 

rok szkolny 2009/2010

Adam Duda – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

(opiekun: Agata Giełżecka)

 

rok szkolny 2010/2011

Igor Bartnik – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

(opiekun: Agnieszka Miszczyk)

 

Żaneta Chodurska, Kinga Buras, Anna Kołacz, Ilona Malarczyk, Klaudia Pawłowskafinalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego (opiekun: Agnieszka Miszczyk)

 

Patrycja Ogłaza - finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

(opiekun: Anna Łukasiewicz)

 

rok szkolny 2011/2012

Żaneta Chodurska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

 (opiekun: Agnieszka Miszczyk)

 

Kinga Buras - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

 (opiekun: Agnieszka Miszczyk)

 

Anna Kołacz - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

 (opiekun: Agnieszka Miszczyk)

 

Ilona Malarczyk - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

 (opiekun: Agnieszka Miszczyk)

 

Klaudia Pawłowska  - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

 (opiekun: Agnieszka Miszczyk)

 

Milena Pędzich, Adrianna Trojak  (opiekun: Agnieszka Miszczyk) i Paulina Wawrzeńczyk (opiekun: Wioletta Huiskens) - finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

 


rok szkolny 2012/2013

Emil Szmalec - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego oraz z Języka  Niemieckiego (opiekunowie: Sylwia Tworek  i Aneta Długosz)

 

rok szkolny 2013/2014

Daria Domagała - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

 (opiekun: Krystyna Banasik- Gajos)

 

Bartłomiej Krasoń - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

                                                            (opiekun: Sylwia Tworek)

 

Aleksandra Święcka - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

                                                         (opiekun: Agnieszka Miszczyk)

 

Daria Domagała – finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

                                                               (opiekun: Dorota Sobocka)

 

Andrzej Lisowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

(opiekun: Wioletta Huiskens)

 

Emil Szmalec – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego, Biologii oraz Matematyki

                                                          (opiekunowie:  Krystyna Banasik-Gajos, Edyta Błaszczyk i Dorota Sobocka)

 

rok szkolny 2014/2015

Filip Kubicki - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

 (opiekun: Dorota Chwastowska)

 

Piotr Litwin - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

 (opiekun: Dorota Chwastowska)

 

Edyta Kołacz – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

 (opiekun: Wioletta Huiskens)

 

 Mikołaj Odziemek -  laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

(opiekun: Agnieszka Miszczyk)

 

Dawid Petelicki - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

 (opiekun: Rafał Jaros)

 

Mikołaj Odziemek - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki (opiekun: Rafał Jaros)

 

Mateusz Chodurski, Radosław Grzesik, Aleksandra Mazur (opiekun: Agnieszka Miszczyk) i Andrzej Lisowski (opiekun: Wioletta Huiskens) – finaliści Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

 

rok szkolny 2015/2016

Aleksandra Ślusarczyk – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

(opiekun: Sylwia Tworek)

 

Martyna Niewiadomska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

(opiekun: Sylwia Tworek)

 

Mateusz Chodurski – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

(opiekun: Agnieszka Miszczyk)

 

Radosław Grzesik – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

(opiekun: Agnieszka Miszczyk)

 

Aleksandra Mazur  – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

(opiekun: Agnieszka Miszczyk)

 

Kamila Okła -  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

(opiekun: Agnieszka Miszczyk)

 

Małgorzata Szewczyk -  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

(opiekun: Wioletta Huiskens)

 

Mikołaj Odziemek – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki

(opiekun: Dorota Młynarska)

 

Mikołaj Odziemek -  finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

(opiekun:  Krystyna Banasik Gajos)

 

Aleksandra Woś oraz Jakub Barwinek – finaliści Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

(opiekun: Wioletta Huiskens)

 

Kamila Okła -  finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

(opiekun: Rafał Jaros)

 

 

rok szkolny 2016/2017

Magdalena Wcisło - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

(opiekun: Krystyna Banasik-Gajos)

 

Andżelika Wicher - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

(opiekun: Wioletta Huiskens)

 

Kacper Kubicki - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

(opiekun: Dorota Chwastowska)

 

Kamila Bębacz, Sandra Dyk, Patrycja Jedynak, Milena Łuszczek – finalistki Wojewódzkiego

Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

(opiekun: Wioletta Huiskens)

 

Julia Guz i Maja Libera – finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

(opiekun: Agnieszka Miszczyk)

 

rok szkolny 2017/2018

Maja Libera - laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

(opiekun: Agnieszka Miszczyk)

 

Kacper Kubicki - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

(opiekun: Dorota Chwastowska)

 

Zuzanna Zielińska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

(opiekun: Sylwia Tworek)

 

Magdalena Wcisło, Natalia Raszeja, Jakub Łuczak, Bartłomiej Pierzak, Bafia Wiktoria – finaliści

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

(opiekun: Agnieszka Miszczyk)

 

Klaudia Król - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

(opiekun: Wioletta Huiskens).

 

 

 

Copyright 2018  Zespół Szkól Ponadpodstawowych w Nowinach