^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4
foto5

              

Szkolne "Żródełko"

 

Szkolne "Źródełko"

 
 

8 października 2015r. w naszej szkole dokonano uroczystego odsłonięcia poidełka, które zostało umiejscowione w widocznym punkcie przy wejściu do budynku. Inicjatorami tego pomysłu byli wójt gminy Sitkówka - Nowiny i dyrektor ZSP pani Kornelia Bem - Kozieł, która zadbała o estetyczną stronę tego miejsca. Poidełko zostało ufundowane przez Wodociągi Kieleckie. W uroczystości tej uczestniczyli wójt Sebastian Nowaczkiewicz, wicewójt Łukasz Barwinek, przewodnicząca Rady Gminy Zofia Duchniak, prezes Wodociągów Henryk Milcarz, dyrektor naszej szkoły Kornelia Bem - Kozieł oraz uczniowie. Pomysł zamontowania poidełka spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów i pracowników placówki. Wszyscy są zadowoleni, że w każdej chwili można napić się świeżej wody w bardzo przyjemnie zagospodarowanym miejscu naszej szkoły.

 


 

 

Copyright 2018  Zespół Szkól Ponadpodstawowych w Nowinach