^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4
foto5

              

Czyste środowisko to najlepsze uzdrowiska!

Czyste środowisko to najlepsze uzdrowiska!

 

Sterta śmieci Ziemię szpeci !

Nie produkuj ich w nadmiarze:

zgnieć butelkę, odkręć korek, zmniejszy się na śmieci worek

 

W ramach realizacji projektu Erasmus plus , 6 czerwca 2016 w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Środowiska.

 

Młodzież zaangażowana w projekt zachęcała koleżanki i kolegów do ochrony środowiska. Podczas spotkania została zaprezentowana ulotka promująca dbanie o naszą planetę. Ulotka ta została opracowana przez uczestników międzynarodowych warsztatów TTLA w Geli na Sycylii, które odbyły się pod koniec kwietnia br. Była to doskonała okazja, aby uświadomić zebranym, że każdy może, a nawet powinien dbać o wspólne dobro, jakim jest Ziemia.

Międzynarodowy dzień Ochrony środowiska  >>KLIKNIJ<<

 

 

Copyright 2018  Zespół Szkól Ponadpodstawowych w Nowinach