^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4
foto5

              

Projekt ZDROWA JA (1)

Projekt ZDROWA JA

Pod koniec października ruszył w naszej szkole projekt ZDROWA JA Celem projektu jest wzbogacenie wiedzy uczennic w zakresie zdrowia, przyczynienie się do zmiany stylu życia oraz poprawy zachowań zdrowotnych młodzieży. Projekt realizuje Instytut Matki i Dziecka pod patronatem Ministerstwa Zdrowia.

Czytaj więcej...

Faza I – aktywność fizyczna (1)

Faza I projektu -
aktywność fizyczna

Drogie Koleżanki!

Gratulacje! Jesteście w projekcie ZDROWA JA! Mamy nadzieję, że będzie to przygoda i zabawa a przy okazji dobra inwestycja – Wasze zdrowie jest bezcenne dziś i w przyszłości. Dlatego warto podjąć próbę zmiany stylu życia i zdobycia wiedzy na temat zdrowia Waszego i Waszych bliskich.

Czytaj więcej...

Faza I projektu – aktywność fizyczna (1)

Faza I projektu -
aktywność fizyczna

 

Szanowni Państwo, dziękujemy, że zgodzili się Państwo na udział Państwa córek w projekcie ZDROWA JA. Mamy nadzieję, że dzięki udziałowi
w projekcie dziewczęta pozyskają wiedzę oraz nabiorą umiejętności zdrowego stylu życia, które zaprocentują w przyszłości ich dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

Czytaj więcej...

Zaproszenie do udziału w projekcie: "ZDROWA JA" (1)

Zaproszenie do projektu -
"ZDROWA JA"

Drogie Koleżanki, z ogromną przyjemnością i dreszczykiem emocji zapraszamy Was do udziału w projekcie ZDROWA JA. Jest to program, który ma na celu wsparcie dziewcząt w prowadzeniu zdrowego stylu życia oraz zmianie niekorzystnych zachowań związanych ze zdrowiem.

Czytaj więcej...

Zaproszenie do projektu - "ZDROWA JA" (1)

Zaproszenie do projektu -
"ZDROWA JA"

Szanowni Rodzice,

Ministerstwo Zdrowia oraz Instytut Matki i Dziecka, w ramach Narodowego Programu Zdrowia realizuje projekt o nazwie „Ocena skuteczności interwencyjno-profilaktycznego programu poprawy zachowań zdrowotnych 15-letnich dziewcząt z wykorzystaniem techniki telemonitoringu" w skrócie ZDROWA JA.

Czytaj więcej...

Copyright 2018  Zespół Szkól Ponadpodstawowych w Nowinach